سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸
مسئول روابط عمومی شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:
مدار دوم خط ۲۳۰ کیلوولت چابهار- نیکشهر برقدار شد/ پایداری شرایط برق منطقه
 
سروش سراوانی گفت: روز گذشته مدار دوم خط ۲۳۰ کیلولت چابهار – نیکشهر برقدار و شرایط تامین برق پایدار در منطقه به حالت عادی بازگشت.
سروش سراوانی، مسئول روابط عمومی شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: روز گذشته مورخ ١٩  مرداد ماه در ساعت ١٩:٤٥ مدار دوم خط ۲۳۰ کیلولت چابهار – نیکشهر برقدار و شرایط تامین برق پایدار در منطقه به حالت عادی بازگشت.

وی افزود: با توجه به حادثه‌ای که در ۲۴ تیرماه امسال به دلیل طوفان شدید در منطقه جنوب استان رخ داد، ۲ دکل خط ۲۳۰ کیلوولت چابهار - نیکشهر سقوط کرد که بلافاصله تیم‌های عملیاتی بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در محل حاضر شدند و ۲ دکل اضطراری در کمترین زمان ممکن در این محل برپا کردند.
 
این مقام مسئول تصرحی کرد: تلاشگران بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان ۲ دکل جدید را در شرایط نامساعد جوی جایگزین دکل‌های سقوط کرده کردند و در هفته گذشته يكی از خطوط ٢٣٠ كيلوولت از دكل های اصلی برقدار شد.

مسئول روابط عمومی شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در ادامه عملیات اجرایی جایگزینی دکل‌های سقوط کرده، روز گذشته مورخ ١٩ مرداد ماه در ساعت ١٩:٤٥ مدار دوم خط ۲۳۰ کیلولت چابهار – نیکشهر برقدار و شرایط تامین برق پایدار در منطقه به حالت عادی بازگشت.
 
شایان ذکر است؛ ساعت ۳ بامداد ۲۴ تیرماه جاری بر اثر طوفان شدید ۲ دکل شبکه انتقال در ۵۰ کیلومتری شهر چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان سقوط کرد و موجب قطع برق خارج از برنامه در منطقه نیکشهر شد که با سقوط این دکل ها نیکشهر و قصرقند پنج روز در خاموشی فرو رفتند و در این رابطه گزارشی با عنوان " نیکشهر و قصرقند ۵ روز در خاموشی فرو رفتند" در تاریخ  ۲۹ تير ماه  در این پایگاه خبری منتشر شد.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۶۲۹


ارسال