سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۹
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
۷۰ هکتار از اراضی ملی سیستان و بلوچستان به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان رفع تصرف شد
 
عطاءاله اکبری گفت: از ابتدای امسال بیش از ۷۰ هکتار از اراضی ملی در استان به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان از دست سودجویان اقتصادی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
عطاءاله اکبری، مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای امسال بیش از ۷۰ هکتار از اراضی ملی در استان به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان از دست سودجویان اقتصادی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
 
وی عنوان کرد: چنانچه مردم قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای استان را دارند ابتدا استعلامات لازم در این خصوص را از طریق اداره کل راه و شهرسازی انجام و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.
 
اکبری افزود: همکاران ما در یگان حفاظت اداره راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با قاطعیت تمام مقابل افراد سودجو و فرصت طلب ایستاده و دست متجاوزان به اموال عمومی و بیت المال را کوتاه می کنند.
 
وی تصریح کرد: سامانه ارتباط مردم با یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان در زمینه زمین خواری با شماره ۱۶۵۶ آماده دریافت هرگونه اخبار و گزارشات مردمی در راستای مقابله با هرگونه تصرف اراضی تحت پوشش درسراسر شهرستان های تابعه است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۹۹۱


ارسال