پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱
مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:
سیستان و بلوچستان آماده حضور سرمایه گذاران در ۲ زون انرژی است
 
علیرضا پرنده مطلق گفت: سیستان و بلوچستان آماده حضور سرمایه گذاران بومی و غیر بومی برای سرمایه گذاری در ۲ زون انرژی های تجدیدپذیر استان است.
علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در گذشته همکاران ما در این شرکت ۲ زون انرژی را در استان مشخص کردند که یکی در میل نادر سیستان و مختص انرژی بادی است و زیرساخت ها برای تولید بیش از هزار مگاوات برق در آن فراهم شده است.

وی ادامه داد: زون دیگر در منطقه گراغه و و ویژه ایجاد نیروگاه های خورشیدی است و برای هر ۲ زون آمادگی کافی وجود دارد تا سرمایه گذاری بخش خصوصی در آن صورت بگیرد.

این مقام مسئول اظهار کرد: اقدامات لازم در این زون ها انجام شده است و آمادگی داریم از همه ظرفیت های شرکت بر ق منطقه ای استان برای همکاری با سرمایه گذاران استفاده کنیم.
 
پرنده مطلق اظهار کرد: در دولت جدید هم تلاش می شود پکیج هایی را آماده کنیم تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه تشویق شوند که شامل زمین، مسائل مالی و افزایش درآمدی است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در سیستان و بلوچستان بومیان زیادی داریم که می توانند سرمایه گذاری کنند که امیدواریم این سرمایه گذاران بومی با ورود به حوزه انرژی های تجدید پذیر در سیستان و بلوچستان بتوانند زمینه را برای ایجاد اشتغال و تولید در این خطه آماده کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۰۷۷


ارسال