معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:

۱۹۴ نفر تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن را دریافت کردند

7 شهريور 1400 ساعت 10:49

ابوالفضل مهدیار گفت: در حوزه اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، تاکنون هزار و ۲۴۲ نفر در قالب ۱۰ تعاونی برای تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن معرفی شدند که از این تعداد ۱۹۴ نفر موفق به دریافت تسهیلات شدند و هزار و ۴۸ نفر در حال طی فرآیند قانونی بانک هستند.


ابوالفضل مهدیار، معاون مسکن و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: میزان تسهیلات بانکی طرح اقدام ملی مسکن در حال حاضر ۱۰۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۱۲ ساله است.
 
وی ادامه داد: تسهیلات ۲۵۰ میلیون تومانی برای کل مسکن شهری است و فقط به طرح اقدام ملی مسکن مربوط نمی شود.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: برای استفاده از تسهیلات ۲۵۰ میلیون تومانی تعاونی ها باید شرایط اعلام شده بانک از قبیل گردش مالی ۶ ماهه و یک ساله داشته باشند تا بتوانند از این وام استفاده کنند.
 
معاون مسکن و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: وام ۲۵۰ میلیون تومانی هم دارای سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله است.
 
مهدیار افزود: هزینه تمام شده ساخت واحد‌های طرح اقدام ملی مسکن براساس قانون تعاون، بدون اعمال سود و مورد تایید حسابرس ذیصلاح، مجمع عمومی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی محاسبه می شود.
 
وی عنوان کرد: تاکنون هزار و ۲۴۲ نفر در قالب ۱۰ تعاونی برای تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن معرفی شدند که از این تعداد ۱۹۴ نفر موفق به دریافت تسهیلات شدند و هزار و ۴۸ نفر در حال طی فرآیند قانونی بانک هستند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 141229

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/141229/۱۹۴-نفر-تسهیلات-طرح-اقدام-ملی-مسکن-دریافت-کردند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/