چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ,1 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸
گزارشی از وضعیت نامناسب خیابان های جنوب شرق کشور؛
چاله خیابان ها موجب رونق دکان جلوبندی سازی هاست/آسفال 40تیکه؛ تن پوشی نازیبا بر قامت شهرهای سیستان و بلوچستان
 
چاله چوله ها و وضعیت نامناسب معابر و خیابان های شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان موجب اظهار گلایه شهروندان شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، مدتی است که چاله های سطح خيابان هاي شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان به عنوان يک معضل اساسي خودنمايي مي كند و نارضايتی و گلایه شهروندان این منطقه را در پی داشته است. بامری یکی از اهالی این منطقه در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: چاله ها، دست اندازه‌های بزرگ و نامتعارف و همچنین نبود آسفالت یکدست، هم موجب خسارت به خودروها شده و هم اینکه چهره شهر را زشت و نازیبا کرده است.

این شهروند تصریح کرد: وجود این چاله ها باعث شده که هم از عمر خودروها کاسته شود و هم اینکه در مدت کوتاهی خودرو را جهت تعمیر جلوبندی به تعمیرگاه ها ببریم و با توجه به شرایط بد اقتصادی ، این امر میسر نیست.

وی ادامه داد: از مسئولان و شهردار گلمورتی عاجزانه تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل خیابان ها و معابر مرکز شهرستان دلگان اقدام کنند.

 

حمیده عبداللهی سرپرست شهرداری گلمورتی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: اغلب چاله های معابر و خیابان های مرکز شهرستان دلگان برای انتقال لوله گاز بوده است.

وی با اشاره به اینکه راننده لودر این شهرداری به کرونا مبتلا شده و تا پایان قرنطینه امکان حضور در محل کار را ندارد، ادامه داد؛ پس از پایان دوره قرنطینه وی، تا پایان هفته جاری چاله چوله های معابر و خیابان های شهر گلمورتی ترمیم خواهد شد.

شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در ۴۷۵ کیلومتری جنوب غربی شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۲۶۸
مرجع : عصرهامون


ارسال