شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷
مدیر امور توزیع برق چابهار :
​​۱۰ میلیارد تومان پروژه برق در حاشیه چابهار افتتاح و کلنگ زنی شد/ تبدیل ​۶ کیلومتر شبکه روشنایی زمینی به هوایی
 
محمودرضا اکبری گفت: بیش از۱۰ میلیارد تومان پروژه تعریف شده، هفته دولت در بخش ساماندهی شبکه برق مناطق حاشیه ای این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
محمودرضا اکبری، مدیر امور توزیع برق چابهار به خبرنگار عصرهامون گفت: بیش از۱۰ میلیارد تومان پروژه تعریف شده، هفته دولت در بخش ساماندهی شبکه برق مناطق حاشیه ای این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

وی اظهار کرد: این پروژه ها شامل نصب ۷۴ دستگاه ترانسفورماتور و احداث ۱۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط است.

این مقام مسئول به مجموع پروژه های افتتاح و کلنگ زنی شده این امور در هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: ۱۶ پروژه توزیع برق هفته دولت در شهرستان چابهار افتتاح و کلنگ زنی شد.

مدیر امور برق چابهار گفت: توسعه شبکه شهری و روستایی، اصلاح و بازسازی شبکه برق شهری و روستایی و گذر از پیک از جمله پروژه های افتتاح و کلنگ زنی شده در این منطقه است.

وی تصریح کرد: نصب ۱۰۳ دستگاه ترانسفورماتور، اجرای ۲۲ کیلومترشبکه فشارمتوسط و اجرای ۶۵ کیلومترشبکه فشارضعیف از جمله تجهیزات مورد استفاده در پروژه های افتتاح و تعریف شده کلنگ زنی این منطقه است.

اکبری خاطرنشان کرد: مجموع اعتبار هزینه شده و در نظر گرفته شده بر این پروژه ها حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

​۶ کیلومتر شبکه روشنایی زمینی چابهار تبدیل به هوایی شد

مدیر امور توزیع برق چابهار گفت: تعدد تخریب‌های ناشی از سرقت شبکه برق سبب شد تا حدود ۶ کیلومتر شبکه زمینی روشنایی معابر بلوار امام خمینی (ره) این شهرستان به شبکه هوایی تبدیل شود.

وی اظهار کرد: یکی از مشکلات امور برق چابهار سرقت کابل و تجهیزات شبکه توزیع برق است که علاوه بر خسارت به این امور باعث مشکلات و نارضایتی شهروندان این منطقه می شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه اعتبار هزینه شده برای اصلاح و احداث این میزان شبکه حدود ۳۹۳ میلیون تومان است، ادامه داد: یکی از پروژه های مهمی که این امور در جهت کاهش سرقت شبکه های توزیع برق انجام می دهد تبدیل شبکه های زمینی به هوایی است.

مدیر امور برق چابهار گفت: ماه گذشته نیز طی یک پروژه عملیاتی ۳.۵ کیلومتر شبکه روشنایی بلوار قدس، یک کیلومتر بلوار باهنر، ۱.۵ کیلومتر بلوار صیاد و یک کیلومتر بلوار شهید ریگی این شهرستان با اعتباری حدود ۴۰۰ میلیون تومان احداث و اصلاح شد.

اکبری خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی که درخواست اعلام مشکل روشنایی معابر دارند می‌توانند از طریق اپلیکیشن «برق من» و همچنین سامانه هوشمند مراکز اتفاقات «هما» ۱۲۱ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۴۸۷


ارسال