سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷
رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
برترین های دوومیدانی نونهالان سیستان و بلوچستان مشخص شدند
 
ایرج رستم زهی از برگزاری رقابت های دوومیدانی نونهالان سیستان و بلوچستان با معرفی برترین های این رشته خبر داد.
ایرج رستم زهی، رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: مسابقات دوومیدانی قهرمانی نونهالان سیستان و بلوچستان گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور  تیم های زاهدان، زهک، سراوان، بمپور، خاش، راسک، تفتان و ایرندگان در هشت ماده در پیست دوومیدانی ورزشگاه الغدیر زاهدان برگزار شد.

وی ادامه داد: در ماده ۱۰۰ متر نوشاد ابرکار از راسک، صادق نارویی از زهک و صدرا هاشمزهی از زاهدان، ۴۰۰ متر صادق نارویی از زهک، آرش مختاری از بمپور و فردوس رحمانی از زاهدان، هزار و ۵۰۰ متر فردوس رحمانی از زاهدان، بنیامین بامری از بمپور و عامر دهواری از سراوان موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
 

رستم زهی افزود: در پرش طول بنیامین اعتمادی از بمپور، احمد پرکی از سراوان، اسلم شهداد زهی از خاش، پرش ارتفاع امیرعلی عبداللهی از بمپور، رضا راز پور و علی عسکری از زهک، پرش سه گام بنیامین بامری از بمپور، ابوالفضل شهرکی زاده از زهک و سبحان رامش جان از بمپور بر جایگاه اول تا سوم ایستادند.

وی اضافه کرد: در بخش پرتاب وزنه صدرا هاشمزهی از زاهدان، بنیامین اعتمادی از بمپور و عمران شهنوازی از خاش، رله سوئیسی تیم های بمپور،  زاهدان و سراوان و در مجموع نتیجه تیمی، تیم دوومیدانی بمپور مقام اول و زاهدان دوم و زهک مقام سوم این دوره را کسب کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۵۳۰


ارسال