سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان چابهار:
تبیین و تجلی ظرفیت‌های استان برای دانشجویان ضروری است/ طرح راهیان پیشرفت به احیای امید عمومی می‌پردازد
 
محمدرضا حسینی گفت: توانمندی و ظرفیت های موجودی در استان وجود دارد که میتوان با شکوفا شدن، دستاوردهای بزرگی در بخش‌های مختلف به دست آورد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، محمدرضا حسینی؛ مسئول دفتر بسیج دانشجویی چابهار در دیدار با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان بیان کرد: مشکلات و مسائلی اقتصادی که مردم امروز گرفتار آن هستند سبب شده تا اتفاقات و رویدادهای منفی بسیار بیشتر از نکات مثبت موجود در کشور دیده شود.

وی ادامه داد: فراگیری ویروس کرونا نیز از سوی دیگر، اقشار مختلف از جمله دانشجویان را بیش از پیش به سمت فضای مجازی و اخبار کاذب سوق داده و از واقعیت های قابل ملاحظه و غیرقابل انکار دور کرده است.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی چابهار ظرفیت های موجود در کارخانه ها و صنایع استان را یکی از موارد مغفول‌مانده خواند و تصریح کرد: اکثر قریب به اتفاق مردم استان از توانمندی فرزندان این سرزمین اطلاعی ندارند و همواره از ناملایمات و کمبودها گلایه می کنند در حالی با وجود دردها و رنج های فراوان، پتانسیل های خوبی نیز در شمال تا جنوب استان وجود دارد که می توان ساعت ها و روزها به آن پرداخت.

وی از طرح راهیان پیشرفت نام برد و گفت: این طرح برای غلبه بر موج ناامیدی ها و «نمی‌توانیم»ها در بسیج دانشجویی آغاز به کار کرده و تلاش می کند تا دانشجویان را به خوباوری برساند و توجه عموم مردم را به دستاوردهای علمی و کاربردی جلب  کند.

حسینی خاطرنشان کرد: در همین راستا و با عنایت به اینکه جوانان مخاطب اصلی حرکت در گام دوم انقلاب هستند، بخشی از طرح راهیان پیشرفت به برگزاری بازدیدهای علمی از صنایع و تولیدی های توانمند و موفق استان اختصاص پیدا کرده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۵۴۸


ارسال