سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:
کارگران شاغل در شهرک صنعتی زاهدان واکسن کرونا دریافت کردند
 
مهرداد جهاندیده گفت: در راستای ارتقای همکاری های بین بخشی، واکسیناسیون سیار جمعیت کارگری واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زاهدان آغاز شد.
مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش و پیگیری های انجام شده، تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم برای واکسیناسیون بخش تولید در اختیار دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قرار گرفت تا واکسیناسیون کارگران و شاغلان واحدهای صنعتی و تولیدی سرعت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه دریافت واکسن برای تمامی کارگران و شاغلان کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرک‌ها و نواحی صنعتی بصورت رایگان انجام می شود، اضافه کرد: کارگران در شرایط سخت تحریم های ظالمانه علیه کشور، همانند مدافعین سلامت، مدافع تولید و عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایران اسلامی هستند و اجازه نخواهد داد تا چرخ های اقتصاد و معیشت مردم از حرکت بایستد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: در شهرستان زاهدان بیش از ۵۳ واحد کارگری با جمعیت بالای ۵۰ نفر نیروی کار وجود دارد و سلامتی این قشر پر تلاش به عنوان پیشتازان عرصه کار و تلاش بسیار حائز اهمیت است.

جهاندیده تصریح کرد: هزار و ۸۰۰ نفر از جمعیت کارگری مشمول تزریق واکسن، طی مدت نزدیک به ۱۰ روز که تیم های سیار واکسیناسیون در شهرک صنعتی حضور دارند بر علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۶۱۶


ارسال