پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۱
در راستای مقابله با کووید۱۹؛
۸۵درصد از معلمان سیستان وبلوچستان دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردند
 
داوود گلی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش استان گفت: تاکنون بیش از ۸۵درصد معلمان استان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.
داوود گلی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در راستای مدیریت اپیدمی کرونا و سلامت معلمان و دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید تعداد زیادی از فرهنگیان و معلمان در طرح واکسیناسیون سراسری اقدام به دریافت واکسن کرده‌اند.

وی افزود: بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ابتدای اجرای این طرح تا پانزدهم شهریور ماه ۸۵ درصد از فرهنگیان و معلمان اقدام به تزریق واکسن کرده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: در این مرحله ۳۱ هزار  و ۲۲۲ نفر علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان اذعان کرد: دوز دوم تزریق واکسن نیز در حال انجام بوده و تا پایان شهریور فرایند آن ادامه خواهد داشت.
 
وی خاطر نشان کرد: تمام سعی آموزش و پرورش این است تا همه معلمان و کادر اداری دوز دوم واکسن را تزریق کرده باشند و تا زمانی که ستاد ملی کرونا به بازگشایی حضوری مدارس در سال تحصیلی جدید تصمیم گرفت هیچگونه مشکلی وجود نداشته باشد.

گلی گفت: بازگشایی و یا عدم بازگشایی مدارس به تصیم ستاد ملی کرونا بستگی دارد، اما آغاز سال تحصیلی به صورت مجازی از ابتدای مهرماه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۶۷۵


ارسال