پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از بازدید فنی 1 هزار و 518 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در حوزه تحت پوشش این اداره کل در 5 ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارشعصرهامون، تیمور باقری با بیان اینکه این بازدید ها در قالب 88 مانور طرح کنترل و نظارت انجام شده است، اظهار داشت: کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل در این بازدیدها مواردی نظیر همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی‌ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط مورد کنترل قرار می دهند تا مشکلات و تخلفات این حوزه به حداقل برسد.

وی با اشاره به اینکه طرح کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی جاده ای دارد افزود: بیشترین بازدید های فنی انجام شده در این مدت با 1 هزار و 304 دستگاه به ناوگان مسافری استان اختصاص داشته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: نتایج حاصل از این بازدیدها در پایان جمع بندی و با شناسایی تخلفات موارد به کمیسیون ماده 11 , 12و14 استانی و کشوری ارجاع داده می شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل ها رای لازم صادر شود.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 8 هزار و 157 راننده باری و 2 هزار و 298 راننده بخش حمل و نقل مسافری در سیستان و بلوچستان در حوزه این اداره کل مشغول خدمات رسانی به هم استانی های گرامی هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۰۱


ارسال