معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

تقویت بیمارستانهای چابهار و کنارک بار مراجعات بیماران را کاهش می دهد/ فعالیت سه دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری در بیمارستان چابهار

22 شهريور 1400 ساعت 18:29

شکرالله معشوری از تجهیز و تقویت بیمارستانهای کنارک، چابهار و دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد.


به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، شکرالله معشوری؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در حاشیه مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت شهرستان چابهار با ارائه گزارش عملکردی در خصوص اقدامات دانشگاه در حوزه درمان شهرستان چابهار بیان کرد: در ۵ ماه گذشته کلینیک تخصصی سینا مجهز به یک دستگاه سونوگرافی شده است و بزودی دستگاه رادیولوژی نیز در این کلینیک استقرار داده می‌شود.

وی افزود: هدف ما تقویت بیمارستان های کنارک و چابهار و همچنین تکمیل بیمارستان در دشتیاری بمنظور کاهش بار مراجعات به بیمارستان امام علی (ع ) چابهار است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اشاره به افزایش دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان چابهار تصریح کرد: با خرید دو دستگاه اکسیژن ساز جدید طی ماه های گذشته ، هم اکنون سه دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری در بیمارستان فعال است.

وی گفت: طی چند ماه آینده ۶ متخصص در بیمارستان کنارک جهت خدمت رسانی به مردم عزیز این شهرستان مستقر می‌شوند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 141709

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/141709/تقویت-بیمارستانهای-چابهار-کنارک-بار-مراجعات-بیماران-کاهش-می-دهد-فعالیت-سه-دستگاه-اکسیژن-ساز-۶۰۰-لیتری-بیمارستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/