پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶
مدیرکل کمیته سیستان ‌و بلوچستان خبر داد؛
ساخت ۳۰۶ واحد مسکونی و توزیع ۱۷۰۰ سری جهیزیه در ۵ ماه نخست امسال در سیستان و بلوچستان
 
مهدی عبادی گفت: از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه ۳۰۶ مسکن احداث و ۸۰ واحد مسکونی نیز تعمیر و بازسازی و هزار و هفتصد سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند استان توزیع شده است.
مهدی عبادی، مدیرکل کمیته سیستان ‌و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: توانمندسازی و ایجاد درآمدهای پایدار اولویت اصلی کمیته امداد است که در این راستا اشتغالزایی، ساخت مسکن و گره ‌گشایی از مددجویان و نیازمندان انجام می شود.

وی اظهار کرد: در زمینه مسکن مددجویان از ابتدای امسال تا پایان مردادماه ۳۰۶ مسکن احداث و ۸۰ واحد مسکونی نیز تعمیر و بازسازی شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: علاوه بر پرداخت مستمری ماهانه خانواده‌های نیازمند، از ابتدای سال تا پایان مردادماه بیش از هزار و هفتصد سری جهیزیه میان نوعروسان نیازمند استان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین در این مدت در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و کمک به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند قریب به ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و حدود پنج هزار دانشجو از خدمات کمیته امداد در استان بهره ‌مند می ‌شوند.

عبادی اظهار کرد: یک بخش توانمندسازی ایجاد اشتغال برای افراد و بخش دیگر، آموزش افراد است که می‌توان شرایطی فراهم کرد تا افراد هم آموزش‌های لازم را فرا بگیرند و هم به دانشگاه بروند و به سطوح عالی برسند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۴۳


ارسال