پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار:
محموله جدید واکسن کرونا در شهر چابهار توزیع شد/ پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون آماده ارائه خدمات به مردم هستند
 
همایون دادگر از ورود یک محموله جدید واکسن به شهر چابهار و افزایش سرعت واکسیناسیون مردم خبر داد.
به گزارش عصرهامون، همایون دادگر؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار با اشاره به تامین و توزیع محوله جدید واکسن کرونا در مراکز تجمیعی واکسیناسیون در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: طی چند روز گذشته به علت محدودیت و کمبود واکسن در شهر چابهار روند واکسیناسیون با کندی همراه بود که خوشبختانه روز گذشته با دریافت محموله جدید واکسن و توزیع آن در مراکز تجمیعی واکسیناسیون، این روند به روال قبل و با سرعت بیشتری فعالیت خود را ادامه می دهد.

وی افزود: برای انجام واکسیناسیون مردم در مقابله با بیماری کرونا به لحاظ مراکز و پرسنل مشکلی نداریم و در صورت تامین به موقع واکسن مورد نیاز میتوانیم سرعت آن را افزایش دهیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار با اشاره به فعالیت پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح شهر چابهار تصریح کرد: در حال حاضر پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون در شهر چابهار برای خدمات دهی به مردم فعال هستند و شهروندان میتوانند با توجه به محل سکونت خود به نزدیکترین مرکز مراجعه کنند.

دادگر اذعان کرد: افرادی که در گروه های هدف واکسیناسیون هستند، باید هرچه سریعتر جهت دریافت واکسن اقدام کنند، زیرا با توجه به جهش های مختلف و شیوع گسترده ویروس کرونا سلامت آنها در خطر است. وی اشاره کرد: طبق آمار ها در حال حاضر با توجه به واکسیناسیون افراد در استان شاهد کاهش آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا هستیم اما بازهم باید مردم تا واکسیناسیون کامل همه پروتکل های بهداشتی و محدودیت ها را رعایت کنند.

وی ادامه داد: سهل انگاری و عادی جلوه دادن شرایط باعث شیوع دوباره این بیماری مهلک و سرکش می شود و باید مردم همچنان از ماسک و محلول ضد عفونی کنند به عنوان یک راه بهداشتی و مقابله با کرونا استفاده کنند تا سلامت خود و دیگران به خطر نیفتد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار تاکید کرد: عدم برگزاری مراسمات و رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان برای مقابله با این بیماری حتی با وجود واکسیناسیون در کنار استفاده از ماسک الزامی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۵۳


ارسال