شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵
نماینده مردم سراوان در مجلس:
اگر مشکل آب سراوان حل نشود در ۲ سال آینده ۲۰۰ هزار نفر از این منطقه مهاجرت می‌ کنند
 
ملک فاضلی گفت: برای آب حوزه انتخابیه اینجانب تدبیر لازم شود، زیرا در صورتی که چاره‌جویی نشود طی ۲ سال آینده جمعیتی حدود ۲۰۰ هزار نفر از این منطقه مجبور به مهاجرت می‌شوند.
به گزارش عصرهامون؛ ملک فاضلی، نماینده مردم سراوان امروز در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر نیرو گفت: برای آب حوزه انتخابیه اینجانب تدبیر لازم شود، زیرا در صورتی که چاره‌جویی نشود طی ۲ سال آینده جمعیتی حدود ۲۰۰ هزار نفر از این منطقه مجبور به مهاجرت می‌شوند، همچنین توسعه برق و ایجاد زیرساخت‌های آن یکی از ضرورت‌ها در این منطقه است.

وی در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی افزود: وضعیت راه‌های حوزه انتخابیه اینجانب نامناسب است، ضرورت دارد به این موضوع رسیدگی شود، نیاز است از فرودگاه سراوان هفته‌ای ۲ پرواز از تهران به سراوان انجام شود.

نماینده مردم سراوان امروز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پوشش ضعیف اینترنت در حوزه انتخابیه‌ خود اضافه کرد: نبود اینترنت فریاد دانش‌آموزان و دانشجویان را به فلک رسانده، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه چاره‌جویی کند.

فاضلی در تذکر به وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به پوشش ۱۰ درصدی اینترنت در شهرهای حوزه انتخابیه اینجانب، وزارت آموزش و پرورش با همکاری وزارت بهداشت که در حال واکسیناسیون همگانی است زمینه آموزش حضوری را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: بازارچه‌های مرزی بهترین راهکار برای ایجاد اشتغال در حوزه انتخابیه‌ سراوان است.
 
 
انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۵۴


ارسال