دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ,18 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۴
یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
مستضعفان صاحبان اصلی انقلاب/حکومت پهلوی دستاوردی جز خفت و خواری نداشت
 
محمد جواد سجادی گفت: حکومت پهلوی دستاوردی جز خفت و خواری برای ملت ایران نداشته است.
به گزارش عصرهامون محمد جواد سجادی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در دوران شاهنشاهی مسائل زیادی وجود داشت که به نوعی تخریب، سرکوب، تهدید اقوام و قومیت ها چون قوم بلوچ و مردم سیستان و بلوچستان را در بر داشت.

وی افزود: اما نظام جمهوری اسلامی ایران توجه ویژه ای به قومیت های مختلف، علما، سران طوایف داشته و به نیازها و خواسته های مردم توجه ویژه دارد و تفاوت های این موارد را در مقایسه با دوران شاهنشاهی به خوبی حس می کنیم .

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در زمان رضا شاه ملت ایران زیر سلطه بیگانگان قرار گرفته و به خواسته های آنان هیچ توجهی نمی شد و در آن زمان آنان فقط به دنبال عیش و نوش خود و خانواده هایشان بودند و برایشان بود و نبود مردم هیچ اهمیتی نداشت.

وی با اشاره به این که رژیم پهلوی منافع شخصی را به منفعت ملت ایران ترجیح می دادند، عنوان کرد: بعد از سقوط رژیم پهلوی پیشرفت های شگرفی را در حوزه های راه آهن، جاده ها، مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها شاهد بودیم، اما نظام جمهوری اسلامی ایران به خصوص در مناطق سیستان و بلوچستان خدمات ارزنده ای را به ارمغان آورده است.

وی با بیان اين که مستضعفان صاحبان اصلی انقلاب هستند، تصریح کرد: عده ای از افراد جاهل در داخل، ایران را عقب مانده فرض می کنند و متاسفانه دل در گرو غرب دارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۸۹


ارسال