پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد؛
۱۰۹ هزار دانش‌آموز نیازمند سیستان‌ و بلوچستان چشم‌انتظار یاری خیّران
 
مهدی عبادی گفت: هدف از برگزاری شور عاطفه‌ها، تهیه ملزومات آموزشی است تا این کمک‌ها جمع آوری و به دست ۱۰۹ هزار دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان برسد.
مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: هدف از برگزاری شور عاطفه‌ها، تهیه ملزومات آموزشی است تا این کمک‌ها جمع آوری و به دست ۱۰۹ هزار دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان برسد.

وی گفت: همه ساله در آستانه سال تحصیلی جدید، جشن عاطفه‌ها برگزار می‌شود که امسال به جهت اینکه با ماه صفر مقارن شده، به نام «شور عاطفه‌ها» نام گذاری شده است. این مقام مسئول با بیان اینکه شعار شور عاطفه‌ها امسال «با هم مشق محبت بنویسیم» تعیین شده، افزود: هدف از برگزاری شور عاطفه‌ها، تهیه ملزومات آموزشی است تا با همت مردم، این کمک‌ها جمع آوری و به دست ۱۰۹ هزار دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان برسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بیان کرد: همچنین تا امروز بیش از هزار و‌ پنجاه دستگاه تبلت تهیه و تحویل فرزندان خانواده‌هایی شده که جمعیت دانش آموزی آنان بیش از سه نفر بوده است تا امکان دسترسی به فضای مجازی و آموزش آنلاین فراهم شود.

وی اظهار کرد: مردم نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری کد دستوری #۰۵۴*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۵۲۳۴ - ۵۰۱۶ - ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷ پرداخت کنند.

عبادی با بیان اینکه «شور عاطفه‌ها» با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، صدا و سیما، آموزش و پرورش، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، سازمان دانش آموزی، بسیج سازندگی، مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی برگزار می‌شود، افزود: دست به دست هم می دهیم تا اتفاق خوبی بیفتد و دانش آموزان نیازمند سال تحصیلی جدید را هم به خیر و خوبی آغاز کنند.

وی بیان کرد: در صورت بازگشایی مدارس، زنگ شور عاطفه‌ها در روز هفتم مهرماه در مدارس طنین انداز خواهد شد و در غیر این صورت، این زنگ به صورت مجازی از طریق برنامه «شاد» نواخته خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۳۳


ارسال