پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵
در جلسه شورای اداری شهرستان دلگان بیان شد؛
هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام است/ شهدا و ایثارگران مقابل دشمنان این خاک ایستادند
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، پیش از ظهر امروز، جلسه شورای اداری شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات ناحیه سپاه برگزار شد.

مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در این جلسه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این هفته یادآور رشادت و فداکاری رزمندگانی است که با ازخودگذشتگی مقابل دشمنان این خاک ایستادند.

وی در ادامه بیان کرد: در هفته دفاع مقدس برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان ذاجرا خواهد شد.

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان دلگان افزود: سنگربندی مقابل ادارات، افتتاح طرح های اشتغالزایی، افتتاح مسکن، میز خدمت ادارات و...برخی از برنامه هایی است که در طول این هفته در دلگان برگزار می شود.

روح الله زمانی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در این مراسم، با اشاره به فرارسیدن چهل و یکمین سالروز حمله ارتش رژیم بعث عراق به خاک کشورمان و آغاز هفته دفاع مقدس، گفت: این هفته یادآور رشادت و از خودگذشتگی، ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: رزمندگان، شهدا و ایثارگران با مجاهدت و تلاش خود در دوران دفاع مقدس، یک وجب از خاک میهن اسلامی ما را به رژیم بعث عراق و بیگانگان ندادند.


این مسئول در ادامه افزود: در هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در سطح پایگاه ها، حوزه ها و مراکز بسیج برگزار خواهد شد.


زمانی نیا خاطرنشان کرد: حضور پایوران و بسیجیان در نماز جمعه، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، افتتاح طرح های محرومیت زدایی ، رزمایش کمک مومنانه، فضاسازی حوزه ها و پایگاه های بسیج، دیدار اعضای ستاد هفته دفاع مقدس با امام جمعه، برنامه های ورزشی و ... از برنامه های مهم این هفته خواهد بود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۳۵
مرجع : عصرهامون


ارسال