دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:
در دوران دفاع مقدس رزمندگان زیادی از سیستان و بلوچستان راهی جبهه های حق علیه باطل شدند
 
مولوی بلال مقدسیان گفت: در دوران هشت ساله دفاع مقدس رزمندگان بسیار زیادی از استان سیستان و بلوچستان برای دفاع از اسلام راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، بیان کرد: رزمندگان ما در طول آن هشت سال با ایثارگری و رشادت بی نظیر خود مقابل دشمن ایستادند.

وی ادامه داد: دفاع مقدس ما متعالی ترین نوع مقاومت و حماسه را به جهانیان نشان داد که این نوع دفاع کم نظیر ترین نوع مقاومت در تاریخ بوده است.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس تمام ظرفیت و توان تجلی یافت و از برکت همان هشت سال کشور ما در عرصه های گوناگون پیشرفت داشت.

مولوی مقدسیان گفت: در دوران هشت ساله دفاع مقدس رزمندگان بسیار زیادی از استان سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی برای دفاع از اسلام راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.

وی تصریح کرد: اهالی استان سیستان و بلوچستان در آن هشت سال علی رغم اینکه خود درگیر با اشرار و گروهک های تروریستی بودند، اما در جبهه های مقابله با رژیم بعثی عراق کارنامه درخشانی داشتند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: حقیقتا باید گفت که هشت سال دفاع مقدس تجلی ایستادگی مردم مسلمان ایران، پای انقلاب و نظام نوپای اسلامی بوده است.

مولوی مقدسیان خاطرنشان کرد: باید رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان، شهدا و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس برای نسل های نوجوان و جوان بازگو شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۶۶
مرجع : عصرهامون


ارسال