دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷
در جلسه کارگروه تنظیم به مطرح شد؛
آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در ایرانشهر
 
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت ایرانشهر گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در ایرانشهر آغاز شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ هفتمین جلسه کمیسیون نظارت بر تشکل های صنفی و کارگروه تنظیم بازار با حضور علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه و مهرداد طاهری، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این جلسه مهرداد طاهری، رئيس اداره صنعت معدن و تجارت ایرانشهر بیان کرد: طرح نظارتی ویژه باز گشایی مدارس در این منطقه باید به صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس نامه ریزی هایی انجام شده که باید به این برنامه ها پرداخته شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: چند رسته صنفی به اتحادیه هایی که مربوط است الحاق می شوند.

وی اضافه کرد: هماهنگی به منظور اجرای هر چه بهتر طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس، تامین و نظارت بر اقلام مورد نیاز دانش آموزان علی الخصوص نوشت افزار، کیف و کفش و مانتو، شهریه دریافتی توسط مدارس غیر دولتی و استفاده از ظرفیت، توان تشکل های صنفی و اعضای کارگروه از مهمترین موضوعاتی است که باید به صورت ویژه مورد پیگیری قرار بگیرند.

طاهری خاطرنشان کرد: برنامه ریزی به منظور تامین به موقع نفت سفید خانوارها علی الخصوص مناطق سردسیر از جمله منطقه بزمان از دیگر موضوعاتی است که با توجه به فرا رسیدن فصل سرما باید در دستور کار قرار بگیرند.

وی عنوان کرد: نحوه توزیع سهمیه تخصیصی ایام محرم و صفر، گازرسانی به کوره های آجرپزی، جذب به موقع سهمیه گاز مایع شهرستان ایرانشهر از دیگر موضوعاتی بود مورد تاکید بوده و باید تک تک این مسائل مورد پیگیری قرار بگیرند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۷۳


ارسال