دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶
والیبال قهرمانی جوانان جهان|
اعلام برنامه کامل دور گروهی رقابت‌ها
 
۱۶ تیم شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در مدت سه روز مرحله گروهی در ۲۴ مسابقه به مصاف یکدیگر می‌روند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان از یکم مهرماه به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان آغاز می‌شود.

بر این اساس، رقابت‌های مرحله گروهی تیم‌های حاضر در گروه A و C به میزبانی ایتالیا در شهرهای کالیاری و کاربونیا و مسابقات تیم‌های حاضر در گروه B و D به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد.

مرحله گروهی این رقابت‌ها با حضور 16 تیم برتر از قاره‌های مختلف روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه یکم تا سوم مهرماه با 24 مسابقه پیگیری خواهد شد.

در پایان این مرحله تیم‌های اول و دوم هر گروه برای ادامه مسابقات برای رتبه‌های اول تا هشتم و تیم‌های سوم و چهارم مرحله گروهی برای جایگاه‌های نهم تا شانزدهم در چهار گروه جدید (E و G در ایتالیا- F و H در بغارستان) به مصاف یکدیگر می‌روند.

گروه‌بندی و برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان به وقت تهران به قرار زیر است:

** گروه A: ایتالیا، مصر، جمهوری چک، تایلند
 
شماره نام تیم تاریخ ساعت شهر استادیوم
1 جمهوری چک – مصر 1400-7-1 17:30 کالیاری پالاپیرستو
3 تایلند – ایتالیا 1400-7-1 20:30 کالیاری پالاپیرستو
9 جمهوری چک – تایلند 1400-7-2 17:30 کالیاری پالاپیرستو
11 مصر – ایتالیا 1400-7-2 20:30 کالیاری پالاپیرستو
17 مصر – تایلند 1400-7-3 17:30 کالیاری پالاپیرستو
19 ایتالیا – جمهوری چک 1400-7-3 20:30 کالیاری پالاپیرستو

** گروه B: بلغارستان، کوبا، بحرین، لهستان
 
شماره نام تیم تاریخ ساعت شهر استادیوم
4 کوبا – لهستان 1400-7-1 13:30 صوفیه لووسکی
8 بلغارستان – بحرین 1400-7-1 19:30 صوفیه لووسکی
12 لهستان – بحرین 1400-7-2 13:30 صوفیه لووسکی
16 کوبا – بلغارستان 1400-7-2 19:30 صوفیه لووسکی
20 بحرین – کوبا 1400-7-3 13:30 صوفیه لووسکی
24 لهستان – بلغارستان 1400-7-3 19:30 صوفیه لووسکی

** گروه C: ایران، آرژانتین، مراکش، بلژیک
 
شماره نام تیم تاریخ ساعت شهر استادیوم
5 آرژانتین – مراکش 1400-7-1 17:30 کاربونیا پالاتزیو دلو اسپورت
7 بلژیک – ایران 1400-7-1 20:30 کاربونیا پالاتزیو دلو اسپورت
13 مراکش – بلژیک 1400-7-2 17:30 کاربونیا پالاتزیو دلو اسپورت
15 آرژانتین – ایران 1400-7-2 20:30 کاربونیا پالاتزیو دلو اسپورت
21 آرژانتین – بلژیک 1400-7-3 17:30 کاربونیا پالاتزیو دلو اسپورت
23 ایران – مراکش 1400-7-3 20:30 کاربونیا پالاتزیو دلو اسپورت

** گروه D: روسیه، برزیل، کامرون، کانادا
 
شماره نام تیم تاریخ ساعت شهر استادیوم
2 کامرون – کانادا 1400-7-1 10:30 صوفیه لووسکی
6 روسیه – برزیل 1400-7-1 16:30 صوفیه لووسکی
10 کانادا – برزیل 1400-7-2 10:30 صوفیه لووسکی
14 کامرون – روسیه 1400-7-2 16:30 صوفیه لووسکی
18 برزیل – کامرون 1400-7-3 10:30 صوفیه لووسکی
22 کانادا – روسیه 1400-7-3 16:30 صوفیه لووسکی

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۷۸


ارسال