يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
امام جمعه شهرستان دلگان:
دفاع مقدس نقطه عطفی عظیم در تاریخ کشور است/ باید رشادت رزمندگان اسلام برای نسل های جوان بازگو شود
 
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در جمع اعضای ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان دلگان گفت: باید رشادت رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در همه ایام سال برای نسل های جوان بازگو شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، صبح امروز و در اولین روز هفته دفاع مقدس، اعضای ستاد هفته دفاع مقدس دلگان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه شهرستان دلگان در این مراسم با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: در تمام ایام سال باید خدمات سلحشوران و رزمندگان اسلام در دفاع مقدس برای مردم و به ویژه های جوان بازگو و یادآوری شود.

وی ادامه داد: دفاع مقدس یک نقطه عطفی عظیم در تاریخ کشور ما است، در این هشت سال رزمندگان اسلام حتی یک وجب از خاک کشورمان را به بیگانگان ندادند.

خطیب جمعه دلگان افزود: دشمن و کشورهای غربی در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با هدف نابودی نظام ، صدام و رژیم بعث عراق را مجاب کرد تا به کشورمان حمله همه جانبه ای را آغاز کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین بامری ادامه داد: ما در شرایطی که تحت شدیدترین تحریم ها بودیم، هشت سال مقابل تمام قدرت های استکباری دنیا و رژیم بعثی عراق مقابله کردیم.

امام جمعه شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام از نوجوانان ۱۲ یا ۱۳ ساله گرفته تا پیرمردهای هشتاد ساله با اشتیاق و شوق به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدند و توانستند در دوران دفاع مقدس افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۱۳
مرجع : عصر هامون


ارسال