يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶
سرپرست اداره برق بمپور:
۱۰ کیلومتر شبکه توزیع برق در بمپور احداث شد
 
مرتضی اصلی گفت: ۱۰ هزار و ۳۷۰ متر شبکه فشار متوسط و ضعیف از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان بمپور احداث شده است.
مرتضی اصلی، سرپرست اداره برق بمپور به خبرنگار عصرهامون گفت: ۱۰ هزار و ۳۷۰ متر شبکه فشار متوسط و ضعیف از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان احداث شده است.

مرتضی اصلی اظهار کرد: همچنین ۱۶ دستگاه ترانسفورماتور با ظرفیت ۱۰۰ و ۲۰۰ کاوا نیز طی این مدت در مناطق مختلف این شهرستان نصب شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: روستاهای سعید آباد، جعفر آباد، شمس آباد، دهمیر، خیر آباد، کلاهدوز، موتور پلنگی، محمدان، ریکپوت و علی آباد از جمله مناطقی هستند که با انجام این اقدامات از برق مطمئن و پایدار بهره مند شده اند.   

سرپرست اداره برق بمپور تصریح کرد: این میزان پروژه با هدف رفع افت ولتاژ، تامین برق متقاضیان جدید، احداث مجدد شبکه های سرقت شده و استمرار خدمات دهی به مشترکان این منطقه انجام شده که اعتبار هزینه شده برای انجام این پروژه حدود ۱۱ میلیارد تومان است. 

اصلی ادامه داد: تعویض ۳۲ پایه فشار ضعیف و متوسط، تبدیل ۱۴۰۰ متر شبکه سیمی به خودنگهدار، تعویض ۱۴۸ لامپ سوخته و نصب ۳۲ چراغ روشنایی از دیگر اقدامات مهم انجام شده این اداره از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

وی تصرح کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا کار خدمت رسانی به مردم متوقف نشده و در این راستا با تلاش شبانه روزی پرسنل این اداره جهت ارائه برق پایدار و مطمئن به مردم منطقه فعالیت می کنیم.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۲۰


ارسال