دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ام الائمه خبر داد؛
توزیع 170 پرس غذای گرم و 100بسته بهداشتی بین نیازمندان زاهدانی
 
منصوره میر شهرکی از توزیع 170 پرس غذای گرم و 100بسته بهداشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس بین نیازمندان زاهدانی خبر داد.
به گزارش عصرهامون، منصوره میرشهرکی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ام الائمه سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و به همت خواهران بسیجی این حوزه مقاومت تعداد 170 پرس غذای گرم طبخ و بن نیازمندان زاهدانی توزیع شد.

وی افزود: همجنین خواهران بسیجی پایگاه مقاومت ریحانه الحسین در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا و دعوت مردم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی، تعداد 100 بسته بهداشتی شامل ماسک و ژل ضدعفونی را بین شهروندان توزیع کردند.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح مهد قرآنی کوثر، برگزاری نشست بصیرتی دختران با موضوع عفاف و حجاب، دیدار و تقدیر از خانواده شهیدان جهانزاد و شهید ابراهیم صوفی خمری از دیگر برنامه های اجرایی در نخستین روز از هفته دفاع مقدس توسط خواهرا بسیجی این حوزه مقاومت بود.

میرشهرکی تاکید کرد: زنان نقش مهمی در دفاع مقدی و پشتیبانی از رزمندگان جنگ تحمیلی داشتند و با ایثار و فداکاری وصف ناپذیری روحیه آنان را تقویت کردند و برگ های زرینی بر تاریخ رشادت های این مرز و بوم افزودند امروز نیز بانوان ما در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نقش آفرین هستند و علاوه بر نقش مادری در سایر فعالیت های جامعه حضوری پرشور دارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۲۹


ارسال