دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ,18 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶
نماینده مردم خاش در مجلس عنوان کرد؛
ضرورت آشنایی نسل جدید باید با جانفشانی های رزمندگان / دفاع مقدس الگویی بی نظیر از مدیریت جهادی است
 
اسماعیل حسین زهی گفت: دفاع مقدس الگویی بی نظیر از مدیریت جهادی برای مقابله با تحریم های ظالمانه دشمن است و دولت سیزدهم با رویکرد انقلابی و مردمی خود می تواند نمونه خوبی از این نوع مدیریت باشد.
به گزارش عصرهامون، اسماعیل حسین زهی نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: جنگ هشت ساله در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب بر کشور ما تحمیل شد و استکبار جهانی و چهل و دو کشور دیگر همراه با صدام در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایستادند و مردم ما در کنار نیروهای نظامی در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.

وی افزود: ملت ما پیروزی های متعددی را در جریان جنگ تحمیلی کسب کرد و این تنها جنگی بود که حتی یک وجب از خاک کشور را به بیگانگان ندادیم و این افتخار بزرگی برای مردم ماست که باید سینه به سینه به نسل های آینده منتقل شود تا بدانند که چه خون های پاکی برای حراست از خاک وطن ریخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که سابقه تحریم ها به اوایل انقلاب بر می گردد و دشمنان جمهوری اسلامی چهل سال در تلاشند تا این انقلاب اسلامی را نابود کنند، اما ملت ما سرنوشت خود را به دست گرفته و با جان و دل از آن محافظت می کنند همان گونه که دردوران دفاع مقدس با نثار جان خویش از خاک وطن حراست کردند امروز نیز این ارزش ها و جان فشانی ها باید برای نسل جدید بازگو شود.

حسین زهی تاکید کرد: امروز نیز مردم ما در جنگ اقتصادی دشمن با صلابت ایستاده اند و دست به دست هم سعی دارند تا با تکیه بر توان داخلی در مقابل تحریم ها ایستادگی کنند، دفاع مقدس الگویی بی نظیر از مدیریت جهادی برای مقابله با تحریم های ظالمانه دشمن است و دولت سیزدهم با رویکرد انقلابی و مردمی خود می تواند نمونه خوبی از این نوع مدیریت باشد.

وی ادامه داد: امروز به موفقیت های بزرگی در عرصه خودکفایی نظامی دست یافته ایم و نیرهای مسلح ما سرآمد جهان و منطقه است و ما نمی توانیم در سایر عرصه ها از جمله اقتصاد نیز به این جایگاه دست پیدا کنیم، دشمنان به دنبال ضربه زدن به اقتصاد و فرهنگ کشور هستند و مقابله با جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمن از دغدغه ها و تاکیدات مهم رهبر انقلاب است.

وی اذعان کرد: دشمنان از مقاومت مردم ایران در طول جنگ تحمیلی ضربه بزرگی خوردند، شهید سلیمانی سرآمد تمام شهدا در مقابله با استکبار جهانی بود که در دفاع از ملت های مظلوم و دین مبین اسلام جان خویش را هدیه کرد، فرهنگ شهادت در بین ملت ایران نهادینه شده و این فرهنگ ناب تاکنون انقلاب ما را حفظ کرده است.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۳۱


ارسال