سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹
نماینده مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛
الگو گیری از دفاع مقدس برای غلبه بر جنگ اقتصادی
 
عبدالناصر درخشان گفت: اکنون به نوعی در دفاع مقدس دوم قرار داریم که می طلبد مردم بیانات رهبر معظم انقلاب را نصب العین قرار داده و با اعتماد و تلاش حداکثری دفاع مقدس دوم را هم با سربلندی سپری کنند.
به گزارش عصرهامون عبدالناصر درخشان، نماینده مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مهم ترین وظیفه ما در قبال دفاع مقدس زنده نگه داشتن روحیه میهن پرستی، وطن دوستی و در عین حال حفظ وحدت در جوانان دهه های ۶۰ و ۷۰ و انتقال و ترویج این فرهنگ به نوجوانان است.

وی افزود: مهم ترین دستاورد دفاع مقدس صبر و بردباری، اعتماد به بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت آیت الله خمینی( ره ) بوده که در آن شرایط بحرانی که سال های اول تولد نظام بود باعث شد با سربلندی آن دوران را سپری کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: هم اکنون که نظام و انقلاب به پختگی رسیدند، هر روز شاهد جنگی اقتصادی و فرهنگی هستیم که فرق چندانی هم با دفاع مقدس اول ندارد.

درخشان خاطرنشان کرد: اکنون به نوعی در دفاع مقدس دوم قرار داریم که می طلبد مردم به ویژه قشر جوان و پویای ما بیانات رهبر معظم انقلاب را نصب العین قرار داده و با اعتماد و امید به آینده و تلاش حداکثری دفاع مقدس دوم را هم با سربلندی سپری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۹۸


ارسال