دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹
معاون دفتر توانمندسازی معاونت پرستاری:
ایستادگی در میدان مبارزه با کرونا با تاسی از فرهنگ دفاع مقدس رقم خورد
 
معاون دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌های انسانی معاونت پرستاری گفت: کادر بهداشت و درمان و بویژه پرستاران و تربیت یافتگان مکتب عاشورایی امروز حماسه دیگری خلق کردند و با سلاح علم و دانش و تاسی از فرهنگ زیبای ایثار و شهادت، در میدان مبارزه با ویروس هزار چهره و ناشناخته کرونا تا پای جان ایستاده اند.
به گزارش عصرهامون به نقل از وبدا، دکتر سعید لک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از هشت سال دفاع مقدس بعنوان تجلی‌گر صبر، ایمان، عزم و اراده ستودنی ملتی یاد کرد که با توکل بر خداوند سبحان و روحیه شهادت ‌طلبی تمامی معادلات و محاسبات متعارف در عرصه نظامی و استراتژیک را بر هم زد و دشمن غاصب را بر جای خود نشاند.
 
وی افزود: نامگذاری سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران بعنوان هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت مردانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی افزودند.
 
دکتر لک افزود: پرستاران در بحران های مختلف، از جبهه مقاومت گرفته تا سیل و زلزله، همگی با تاسی از باورها و اعتقادات دفاع مقدس حضور داشتند که جا دارد از شهدای پرستار مدافع حرم  هم یادی کنیم. یاد شهیدان "حمیدرضا اسدالهی، حسین قاسمی و فریدون احمدی  و حمید قنادپور که در تاریخ پرستاری می درخشند.  
 
معاون دفتر توانمندسازی معاونت پرستاری، افزود: امروز وارثان و فرزندانی از نسل رادمردان و شیر زنان هشت سال دفاع مقدس، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میادین علمی جهان به اهتزاز در آورده و در جبهه‌ای دیگر در مقابل ویروس منحوس کرونا که سلامت و جان مردمان کشور را هدف گرفته است، جانانه مقاومت می کنند.
 
دکتر لک با اشاره به شهادت ۱۳۰ تن از پرستاران در مقابله با بیماری منحوس کرونا و ابتلای اکثر جامعه ۲۰۰ هزار نفری پرستار به این بیماری از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹، اظهار داشت: ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به مردم شریف استان، به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ارجمند از تلاش های خستگی ناپذیر کادر بهداشت و درمان در جبهه مقابله با ویروس منحوس کرونا تقدیر و به یکایک این عزیزان عرض خداقوت دارم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۰۴۵


ارسال