سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷
سردار کرمی در یادواره شهدای گمنام؛
در دفاع مقدس انقلاب اسلامی به جهان صادر شد/تحریم ها فرصتی برای عبور از دروازه ها علم و تکنولوژی است
 
یادواره شهدای گمنام صبح امروز با حضور سردار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق در محل دانشگاه آزاد زابل برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از اوشیدا؛ سردار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق در این مراسم با بیان اینکه یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: اگر فرهنگ دفاع مقدس امروز در جامعه در بخش های مختلف از جمله اقتصادی و فرهنگی اجرا شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مقابل اراده الهی کسی نمی تواند بایستد گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن توطئه های بسیاری از جمله نفود در بدنه نظام را به کار گرفت که با درایت امام(ره) خنثی شد.

سردار کرمی بیان کرد: در جنگ تحمیلی صدام به کشور های دنیا متکی شد اما رزمندگان دفاع مقدس به خدا تکیه کردند و ثمره آن پیروزی در این جنگ نا برابر بود.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: امروز اگر دانشگاه ها به سوی مهارت محوری بروند مسلماً وقتی دانشجو فارغ التحصیل می شود ده ها شغل ایجاد می کند همانطور که دانشگاه دفاع مقدس توانست جوانان خوش فکر و با درایت تربیت کند.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق تصریح کرد: قدرت موشکی نظام اسلامی برگرفته از روحیه دفاع مقدس است که دشمن را عصبانی کرده و باعث شده است تا در این بین مردم ما را تحریم کنند.

سردار کرمی گفت: دفاع مقدس به دلیل اینکه مردم به میدان آمدند با موفقیت رو به رو شد امروز هم برای شرایط اقتصادی باید مردم به میدان بیایند، می توانیم با تقویت شرکت های دانش بنیاد ،راه اندازی تعاونی و شکل دادن سرمایه ها در کنار هم یک اشتغال عظیم ایجاد کنیم.

وی تاکید کرد: سرطایفه ها امروز برای ایجاد اشتغال تلاش کنند همه امکانات را به میدان بیاورند و بدانند که سپاه پاسداران نیز در کنار آنها ایستاده و به مردم خدمتگذاری خواهد کرد.

سردار کرمی بیان کرد: انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی به دنیا صادر شد، امروز در کشورهای مختلف بسیاری از مردم علاقه مند به انقلاب اسلامی هستند که همین امر باعث عصبانیت دشمن شده است.

وی خاطرنشان کرد: تحریم های ظالمانه آمریکا امروز برای ما یک فرصت است تا بتوانیم به راحتی از لبه علم و تکنولوژی عبور کنیم .

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۰۷۴


ارسال