فرمانده سپاه نیمروز:

محرومیت زدایی مهمترین هدف سپاه در هفته دفاع مقدس/تا آخرین نفس ایستاده ایم

3 مهر 1400 ساعت 14:19

میراله سارانی گفت:در هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی پیش بینی کرده ایم که اثر آن را مردم در آینده خواهند دید‌.


به گزارش عصرهامون؛ به نقل از اوشیدا؛ سرهنگ میراله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز در بین نمازگزاران این شهرستان گفت: در طول انقلاب اسلامی دشمن بارها با ترفند های مختلف درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی بوده که از مهمترین آنها به جنگ تحمیلی اشاره کرد.

وی افزود: مقاومت مردم انقلابی ایران در طول دفاع مقدس و همچنین در دوران تحریم های ظالمانه آمریکا مثال زدنی و قابل تقدیر است.

سارانی بیان کرد: در طول انقلاب اسلامی هرکجا که انقلابی ورود کرده ایم طعم شیرین موفقت و پیروزی را چشیده ایم در دوران دفاع مقدس نیز رزمندگان اسلام با تاسی از فرهنگ عاشورایی حماسه ای بزرگ آفریدند.

وی با بیان اینکه تا آخرین نفس ایستاده ایم گفت: ما دیگر در میدان نبرد بی تجربه نیستیم و هرکجا که دشمن قدم کج بگذارد حتما با آن مقابله خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز خاطرنشان کرد: دشمن در سال های اخیر در صدد این بود تا ایران را در دنیا منزوی کند اما امروز با سربلندی کامل به پیمان شانگهای پیوسته‌ایم که بیش از ۴۰ درصد جمعیت جهان را شامل می شود.

وی ادامه داد: در هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی پیش بینی کرده ایم که اثر آن را مردم در آینده خواهند دید‌.

وی گفت: از مهمترین برنامه های سپاه در هفته دفاع مقدس می توان به بحث معیشت ،محرومیت زدایی اهدای جهیزیه ، ساخت سرویس بهداشتی و آبرسانی به روستاهایی که مشکل آب شرب داشته اند اشاره کرد.

سارانی گفت: سپاه خود را خادم ملت میدانند و بدون هیچ منتی خدمات خود را به مردم بخصوص مردم محروم ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 142115

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/142115/محرومیت-زدایی-مهمترین-هدف-سپاه-هفته-دفاع-مقدس-آخرین-نفس-ایستاده-ایم

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/