يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۸
معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
۶ پروژه ساختمان‌ دولتی و تاسیسات عمومی در سیستان و بلوچستان ساخته شد
 
مهدی پارسی از احداث ۶ پروژه ساختمان دولتی و تاسیسات عمومی در سیستان و بلوچستان با اعتبار افزون بر ۱۱۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان در ۶ ماه نخست سال جاری خبر داد.
مهدی پارسی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون از احداث ۶ پروژه ساختمان دولتی و تاسیسات عمومی در این استان با اعتبار افزون بر ۱۱۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان در ۶ ماه نخست سال جاری خبرداد.

وی اظهار کرد: بیمارستان ۲۳۹ تختخوابی سراوان با زیر بنای ۱۷ هزار و ۷۵۰ متر مربع، مجموعه فرهنگی، آموزشی و ورزشی بانوان شهرستان های هامون و نیمروز مجموعا با زیر بنای ۲ هزار متر مربع و همچنین اداره راه و شهرسازی زابل با زیر بنای ۳۳۲ متر مربع از مهمترین پروژه های ساخته شده این مدت استان بوده است.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین ساختمان فرمانداری شهرستان های میرجاوه و نیمروز مجموعا با زیر بنای هر یک هزار و ۵۰۰ مربع نیز در ۶ ماه نخست سال جاری توسط این اداره کل احداث و آماده بهره برداری شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل  راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: زیربنای کلی ۶ پروژه احداث شده ساختمان های دولتی و تاسیسات عمومی استان توسط این اداره کل در مدت مذکور ۲۳ هزار و ۸۲ متر مربع بوده است که بسیاری از آنها سالیان متمادی نیمه تمام مانده بود که با همت همکاران ما در مجموعه مهندسی و ساخت تکمیل و آماده بهره برداری شد.

پارسی خاطر نشان کرد: همچنین در حال حاضر ۲۴ پروژه ساختمان‌های دولتی و تاسیسات عمومی با پیشرفت فیزیکی متوسط بین ۴۰ تا ۸۰ درصد و با اعتباری افزون‌بر ۲۳۲ میلیارد تومان توسط این اداره کل در حال احداث است. 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۱۲۰


ارسال