يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶
مدیرعامل آبفا سیستان و بلوچستان:
طرح آبرسانی به ۴ هزار نفر از ساکنین روستاهای دلگان افتتاح شد
 
علیرضا قاسمی گفت: مجتمع آبرسانی چاه خدابخش شهرستان دلگان با جمعیت ۴ هزار نفر و سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
به گزارش عصرهامون؛ علیرضا قاسمی، مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در آیین افتتاح این طرح اظهار کرد: به منظور ارتقاء سطح بهره مندی اهالی روستاهای چاه خدابخش و اسلام آباد شهرستان دلگان بهره برداری از ۲۲ کیلومتر شبکه توزیع آب شرب و ۲.۵ کیلومتر خط پمپاژ و حفر و تجهیز یک حلقه چاه در شهرستان دلگان صورت پذیرفت.

وی با بیان اینکه برای راه اندازی طرح تاکنون ۵۵ میلیارد ریال هزینه شده است افزود: ۴ هزار نفر از اهالی روستاهای چاه خدابخش و اسلام آباد از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند.

مدیرعامل آبفای استان در خاتمه عنوان کرد: بخشی از طرح با همت و مشارکت گروه جهادی ایثارگران غدیر انجام شده است که شامل ساخت اتاقک های سرچاهی، نصب ترانس، نصب پمپ و تجهیزات برقی می باشد.

لکزایی، قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هم‌در آئین بهره برداری از این طرح گفت: پروژه مجتمع آبرسانی ۲ روستایی چاه خدابخش با خواست و اراده مردم به سرانجام رسید.

وی افزود: این پروژه که جز طرح های غیرفعال شرکت آب و فاضلاب روستایی سابق بود پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفای روستایی و شهری فعال شد و امروز شاهد به بهره برداری رسیدن آن هستیم‌.

لکزایی اظهار کرد: در سالی که گذشت خدمات بسیار خوبی بلاخص با مدیریت فرماندار شهرستان دلگان صورت گرفت به طوریکه بسیاری از روستاها با همراهی و هم افزایی مردم و گروه های جهادی آبرسانی شد

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۱۲۷


ارسال