سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۴
گزارشی ازکمبود سه روزه سیلندر گاز در دلگان؛
اجاق گازهایی که خاموش شد/ رئیس اداره صمت دلگان: معضل مردم امروز برطرف می شود
 
از سه روز قبل تاکنون سیلندر گاز به مایعی کمیاب در شهرستان دلگان تبدیل و مردم با دشواری آن را تهیه میکنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، در چند روز گذشته مردم مرکز شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان با دشواری و مشقت سیلندر گاز تهیه می کردند، به نحوی که این کالای ضروری مردم در مغازه ها یافت نمی شد.

بامری یکی از شهروندان گلمورتی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این موضوع، بیان کرد: روز پنجشنبه سیلندر گاز خانه ما تمام شده ولی از چند روز قبل تاکنون این کالای اساسی به دشواری در مرکز شهرستان پیدا می شود.

وی ادامه داد: از همان روز پنجشنبه تاکنون هم هیچ کجای شهر گلمورتی مرکز دلگان کپسول گاز(سیلندر ) یافت نمی شود و برخی برای تهیه آن مجبور به طی مسافت ۲۷۰‌کیلومتری(رفت و برگشت) به ایرانشهر هستند.

بامری تاکید کرد: فروشندگان سیلندر گاز مورد نیاز منازل مردم را از شهرستان رودبار جنوب کرمان و یا شهرستان ایرانشهر تهیه میکنند و با توجه به ممنوعیت ورود این کالا از استان همجوار این معضلات به وجود آمده است.

این شهروند در پایان خاطرنشان کرد: از فرماندار و سایر مسئولان شهرستان دلگان و استان سیستان و بلوچستان تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل در این شهرستان اقدام کنند.

ابراهیم رضوی رئیس اداره صنعت،  معدن و تجارت دلگان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: مشکل پیش آمده سه روز اخیر در خصوص کمبود سیلندر گاز مایع در دلگان به علت مشکل ناخواسته در استان‌همجوار و برخی مشکلات توزیع در مبدا و خارح شهرستان بوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: طی رایزنی فرماندار شهرستان از طریق استانداری، معضل فوق از امروز با حمل سیلندر گاز به شهرستان مرتفع خواهد شد و از بابت کمبود سیلندر گاز مایع طی سه روز اخیر از شهروندان محترم دلگامی عذرخواهی میکنیم .

در هرحال انتظار می رود که مسئولان شهرستان دلگان و استان سیستان و بلوچستان با تدبیر و برنامه ریزی مناسب ، از وقوع چنین معضلاتی که مستقیماً با معیشت مردم سروکار دارد، جلوگیری کنند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۲۲۹
مرجع : عصرهامون


ارسال