جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ,15 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷
فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر عنوان کرد؛
طبخ و توزیع ۶٠٠ پرس غذای گرم در ایام پایانی ماه صفر در زاهدان
 
مهدی قویدل از طبخ و توزیع ۶٠٠ پرس غذای گرم در ایام پایانی ماه صفر در زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سرهنگ پاسدار مهدی قویدل فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز؛ بیان کرد: بسیجیان گروه های جهادی این حوزه مقاومت با همکاری و مشارکت کمیته امداد حضرت امام و خیرین مرکز نیکوکاری مسجدامام هادی (ع)هم زمان با ایام پایانی ماه صفر تعداد 600 پرس غذا را در حاشیه شمالی شهر زاهدان توزیع کردند.

وی افزود: اطعام نیازمندان یک حرکت انقلابی در جهت کمک به نیازمندان آبرومند و آسیب دیده، با هدف کمک به معیشت و سفره هم نوعان توسط بسیجیان پایگاه امام هادی علیه السلام از حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر در مسجدامام هادی (ع )زاهدان صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با قرار دادن بخشی از مواد غذایی به صورت خشک در این عمل خداپسندانه مشارکت داشتند و بسیجیان و خیرین مرکز نیکوکاری مسجدامام هادی علیه سلام نیز با اهدای وجوه نقدی و طبخ غذاهای مذکور به این امر کمک کردند.

قویدل تاکید کرد: طبخ و توزیع این تعداد غذا با اعتباری بالغ بر 150 میلیون ریال جهت این اطعام محمدی با هدف محرومیت زدایی ،تقویت معنویت و عواطف انسانی ،کمک به سفره‌ی مردم مناطق کم برخودار حاشیه شمالی شهر، محله شیرآباد زاهدان انجام‌ شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۴۱۷


ارسال