شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ,16 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰
معاون سیاسی فرماندار شهرستان دلگان خبر داد؛
۶ کشته و دو مصدوم بر اثر برخورد پژو با وانت حامل شتر در محور گلمورتی به جلگه
 
خدابخش فقیرشاهی گفت: برخورد پژو با وانت حامل شتر در محور گلمورتی مرکز دلگان به چگردک مرکز جلگه، ۶ کشته و ۲ مصدوم به جای گذاشت.
به گزارش عصرهامون، خدابخش فقیرشاهی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: برخورد پژو با وانت حامل شتر در محور گلمورتی مرکز شهرستان دلگان به چگردک مرکز بخش جلگه چاه هاشم، ۶ کشته و دو مصدوم به جای گذاشته است.

معاون سیاسی فرماندار شهرستان دلگان گفت: این حادثه رانندگی عصر امروز ، حد فاصل ۲۵ کیلومتری شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان به سمت شهر چگردک بخش جلگه چاه هاشم رخ داده است.

وی ادامه داد: پس از اطلاع از این حادثه رانندگی ، تیم های اورژانس و امدادی برای کمک رسانی و امداد به محل این حادثه رانندگی اعزام که مصدوم به مراکز درمانی اعزام شده اند.

معاون سیاسی فرماندار شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: علت حادثه رانندگی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام خواهد شد.

غلامرسول صدیق پور رییس اورژانس و فوریت های پزشکی شهرستان دلگان در این خصوص گفت : در پی برخورد مستقیم این دو خودرو و حریق خودروی پژو ۴۰۵ تمامی ۵ سرنشین آن و راننده تویوتا وانت کشته شدند .

وی تصریح کرد : دو مصدوم دیگر این حادثه نیز با اعزام دو دستگاه آمبولانس و پس از دریافت کمک های اولیه بعلت شدت جراحات وارده و انجام امورات درمانی بیشتر به مراکز درمانی ایرانشهر اعزام شدند.

 شهرستان دلگان در ۴۷۵ کیلومتری جنوب غربی شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۴۹۰
مرجع : عصر هامون


ارسال