شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
انهدام باند قاچاق مواد مخدر به عمق کشور/پایان قدرت نمائی ۸ سوداگر مرگ
 
سردار احمد طاهری از دستگیری ۸ سوداگر مرگ و کشف یک تن و ۵۵۷ کیلو مواد افیونی در درگیری، تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از سیب و سوران به خاش و سپس قاچاق آن را به عمق کشور داشتند، شناسایی کردند و انهدام این باند را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در این رابطه عصر دیروز تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کمک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های" سیب و سوران" و "خاش" در قالب چند تیم عملیاتی با رصد مناطق صعب العبور، اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه وانت تویوتا و ۴ دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در روستای مرگوک سیب و سوران بودند، رویت کردند و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس، با تیراندازی به سمت مأموران به سرعت از محل متواری شدند. در این عملیات،  پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروهای قاچاقچیان را متوقف کردند که ضمن دستگیری ۸ سوداگر مرگ، در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها، یک تن و ۵۵۷ کیلو و ۷۰۰ گرم  انواع مواد افیونی کشف شد.

وی اضافه کرد: در این عملیات، ۲ قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری به همراه ۷۱ تیر جنگی از قاچاقچیان کشف شد و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۵۰۷


ارسال