جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ,15 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان:
اجرای طرح ارمغان مهر در سیستان و بلوچستان/ توزیع 2975 بسته لوازم التحریر بین دانش آموان کم برخوردار
 
علیرضا میربهاء الدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از توزیع 2975 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار شهرستان های نیکشهر ، خاش و سیب و سوران خبر داد.
  علیرضا میربهاء الدین  مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون؛ گفت:  با توجه به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید 2975 بسته لوازم التحریر در قالب طرح ارمغان مهر تهیه و بین دانش آموزان کم برخوردار مناطق محروم شهرستان های نیکشهر ، خاش و سیب و سوران توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد : طرح ارمغان مهر در راستای  گسترش حس نوع دوستی و کمک به همنوع به منظور تحقق اهداف  جمعیت هلال احمر و تامین احترام انسان‌ها اجرا می شود.

میربهاء الدین بیان کرد: تاکنون 1000 بسته لوازم التحریر در شهرستان نیکشهر ، 1825 بسته لوازم التحریر و 400 جفت کفش در شهرستان خاش و 150 بسته لوازم التحریر در شهرستان سیب و سوران تهیه و بین دانش آموزان کم برخوردار توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ارزش ریالی اقلام توزیع شده را یک میلیارد و 565 میلیون ریال اعلام نمود.

میربهاء الدین افزود: از آنجا که حمایت از آسیب پذیرترین اقشار جامعه یکی از وظایف و فعالیت های انسان دوستانه جمعیت هلال احمر به شمار می رود، به منظور تحقق این اهداف و در جهت ترویج و تقویت حس تعاون، نیکوکاری، نوع دوستی و بهره مندی از مشارکت داوطلبان و خیران، طرح ارمغان مهر در اولین ماه سال تحصیلی جدید توسط امور داوطلبان جمعیت هلال حمراستان با اهدای وسایل کمک آموزشی و لوازم التحریر اجرا  می شود.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۵۱۵


ارسال