چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ,8 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹
به مناسبت ایام ربیع الاول انجام شد؛
برپایی ایستگاه سلامت و ویزیت رایگان بیماران نیازمند در زاهدان
 
زینب رضوانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کوثر زاهدان از برپایی ایستگاه سلامت و ویزیت رایگان بیماران نیازمند در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ زینب رضوانی فرمانده حوزه مقاومت کوثر سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز؛ بیان کرد: بسیجیان پایگاه بنت الهدی صدر این حوزه مقاومت به مناسبت ایام ربیع الاول و با هدف خدمت به بیماران نیازمند اقدام به برپایی ایستگاه سلامت و ویزیت رایگان بیماران کردند.

وی افزود: این اقدام خداپسندانه با همکاری پزشکان بسیج جامعه پزشکی انجام شد و بیماران نیازمند از خدمات رایگان پزشکی مانند ویزیت و دارو بهره مند شدند.

وی خاطرنشان کرد:این اقدام با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در حاشیه شهر، ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی انجام شد تا در این شرایط شیوع کرونا، محرومان از خدمات درمانی بهره مند شوند.

رضوانی تاکید کرد: خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان توسط گروه های جهادی بسیج به مناسبت های مختلف در طول سال ادامه دارد به خصوص در دوران شیوع کرونا ارائه خدمات مختلف درمانی و حمایتی از اقشار آسیب پذیر جامعه ضرورت بیشتری دارد که بسیج همواره در این امور پیشگام است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۵۸۶


ارسال