پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۷
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری:
آموزش مجازی 500 راننده بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان سیستان و بلوچستان
 
تیمور باقری گفت: 500 راننده بخش حمل و نقل عمومی جاده ای بار و مسافر این استان در 6 ماه نخست سال جاری آموزش های تخصصی را به صورت مجازی فرا گرفتند.
تیمور باقری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون، با بیان اینکه به دلیل بیماری کرونا برگزاری دوره آموزشی تخصصی رانندگان از روش حضوری به مجازی مورد توجه قرار گرفته است، افزود: در این دوره‌های آموزشی عناوینی نظیر بدو خدمت باری و مسافری, حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک ویژه رانندگان و دوره مدیران فنی برای  مدیران شرکتها و موسسات بخش حمل و نقل جاده ای استان ارائه و گواهی نامه صادر می شود.

وی ادامه داد: درحال حاضر مرکز آموزش صنعت حمل و نقل جاده ای مهرورزان در حوزه تحت پوشش این اداره کل در شهرستان های زاهدان مشغول به فعالیت می باشد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان باز آموزی دانش حرفه ای و به روز کردن اطلاعات رانندگان و همچنین آماده نمودن رانندگان جدید از نظر علمی را از اهداف برگزاری دوره های تخصصی عنوان کرد.

باقری خاطر نشان کرد: این اداره کل با تمرکز بر مقوله آموزش رانندگان و سایر بخش های مرتبط جاده توانسته است فرهنگ رانندگی در محورهای مواصلاتی استان در طی چند سال اخیر ارتقاء دهد.

گفتنی است درحال حاضر 6 هزار و 481 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای بار و 3 هزار و 893 دستگاه ناوگان مسافری از قبیل اتوبوس، مینی بوس و سواری در سیستان و بلوچستان فعال بوده و تعداد 8  هزار و 751 راننده در بخش باری و 2 هزار و 359 راننده در حوزه مسافر درحال ارائه خدمات به هموطنان هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۰۰


ارسال