شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۹
کره‌ای‌ها از فاصله‌ای که میان خطوط ما وجود داشت، استفاده می‌کردند
جهانبخش: مهم است که هنوز صدرنشین هستیم/ برای اولین بار از حریف عقب افتادیم
 
کاپیتان تیم ملی فوتبال گفت: بازی سختی با کره داشتیم و نتوانستیم پیروز شویم اما مهم این است که هنوز صدرنشین هستیم.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ علیرضا جهانبخش بعد از تساوی یک بر یک مقابل کره جنوبی اظهار داشت: بازی سختی بود و ما سعی کردیم همچنان صدرنشینی را داشته باشیم و در این مسابقه برای نخستین مرتبه از حریف عقب افتاده بودیم و تجربه این اتفاق را نداشتیتم اما خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم گل خورده را جبران کنیم.
وی افزود: اگر چه نتوانستیم پیروز شویم اما همچنان صدرنشین هستیم و این مساله مهمی است. باید بیشتر تلاش کنیم تا به عنوان تیم اول به جام جهانی صعود کنیم.
جهانبخش که به عنوان بهترین بازیکن دیدار ایران و کره جنوبی انتخاب شد با حضور در نشست خبری گفت: قبل از بازی می‌دانستیم بازی سخت خواهد بود و در این چند روز سعی کردیم آماده‌ این بازی سخت شویم. سعی کردیم با تمام قوا برابر کره حاضر شویم چرا که می‌دانستیم آنها حریف سنتی ایران است. در گذشته بازی‌های خوبی برابر کره انجام داده بودیم.
وی افزود: نیمه اول سختی داشتیم و کره‌ای‌ها از فاصله‌ای که میان خطوط ما وجود داشت، استفاده می‌کردند. در نیمه دوم سعی کردیم این فاصله را کم کنیم و خیلی خوب بازی کردیم. در مجموع، نسبت به موقعیت‌ها و شرایطی که داشتیم، شانس‌های بهتری برای گلزنی بدست آوردیم و می‌توانستیم بازی را ببریم، اما این یک امتیاز می‌تواند در مسیر حرکت‌مان کمک کند.
جهانبخش عنوان کرد: بازیکنان توانستند در نیمه دوم انرژی بیشتری در زمین بگذارند. در نیمه دوم به زمین رفتیم که بازی را ببریم، اما یک امتیاز در مسیرمان کمک خواهد کرد. مسیر طولانی داریم و تلاش می‌کنیم در دیدارهای بعدی، بازی بهتری ارائه دهیم و امتیاز‌های بیشتری بگیریم تا شرایط صعود به جام جهانی را فراهم کنیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۱۸


ارسال