شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲
نماینده مردم سراوان:
شاخص بهره مندی راه روستایی در سراوان ۱۵ درصد است
 
نماینده مردم سراوان ، سیب، سوران، مهرستان و گلشن در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص بهره مندی از راه روستایی در سراوان تنها ۱۵ درصد است.
ملک فاضلی در گفت و گو با عصرهامون، اظهار داشت: مردمان ساکن در مناطق روستایی با مشکلاتی از جمله نبود راه ارتباطی، فضاهای آموزشی و بهداشتی و درمانی و آنتن دهی نامناسب مواجه هستند.

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران، مهرستان و گلشن در مجلس شورای اسلامی افزود: در برخی از روستاها پروژه‌هایی در دست اجرا است که هنوز به اتمام نرسیده است.

وی با اشاره به اینکه، شاخص بهره مندی از راه روستایی در سراوان ۱۵ درصد است، افزود: ️ از ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی این شهرستان تنها ۱۰ کیلومتر از نعمت آسفالت بهره مند هستند.

فاضلی با اشاره به اینکه بسیاری از راه‌های روستایی در شهرستان سراوان آسفالت نبوده و یا صعب العبور هستند، گفت: مسئولان راه و شهرسازی تلاش خود را برای بازگشایی روستایی مسیر روستاها از جمله روستای «گروانی» به کشتگان بگار گیرند.

وی بیان کرد: سایت دکل مخابراتی چاه بلند در نزدیکی روستای «بلبل» که در دست ساخت است، می‌تواند مشکلات آنتن دهی ساکنان این مناطق را مرتفع کند.

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران، مهرستان و گلشن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است هرچه سریع‌تر این پروژه‌های در دست اجرا تکمیل و به بهره برداری برسد تا بخشی از مشکلات مردم منطقه رفع شود.

فاضلی با اشاره به نیروهای خرید خدمت نهضتی افزود: نیروهای خرید خدمتی و نهضتی باید تعیین تکلیف شوند و این نیروها به کار گرفته شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۲۸


ارسال