دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه عنوان کرد؛
پلیس مظهر اقتدار ملی و رافت اسلامی
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: اقتدار لازمه ایجاد امنیت در جامعه است.
به گزارش عصرهامون مولوی عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد:امنیتی که امروز در کشور و تمامی برون ودرون مرزهای خاکی داریم و جان، مال، ناموس ما در امنیت وآسایش هستند حاصل تلاش جان بر کفانه فرزندان نیروهای مسلح و انتظامی و پلیس است.

وی افزود: اکنون ایران اسلامی دارای نیروهای پلیس مقتدر، قوی و توانمند بوده و کاهش جرم و جرائم را در کشور شاهد هستیم و در راستای تامین آسایش و امنیت مردم نیروهای انتظامی نقش به سزایی دارند که در بسیاری موارد با باند های ما فیایی مواد مخدر، گروهک های اشرار و مخلان امنیت به مقابله پرداخته و از جان خود مایه می گذارند.

این خطیب جمعه تصریح کرد: نیروهای ناجا مانند سایر نیروهای خادم مردم همیشه در خط مقدم حضور دارند و مردم هم باید قدر زحمات این مردان غیور و زحمت کش را بدانند.

وی اضافه کرد: نیروهای مرزبانی انتظامی در مرزها خصوصا مرزهای سیستان و بلوچستان نقش خود را به خوبی ایفا و به وظیفه اصلی خودشان که صیانت از کشور و امنیت آن است به نحو احسن عمل می کنند.

مولوی ریگیان پور عنوان کرد:  مطلوب نظام اسلامی عبارت است از قاطعیت، پلیس باید قاطع باشد و حضور پلیس در هر مکانی نقش مهمی در ایجاد امنیت، رعایت عدالت همراه با مروت و گاهی هم همراه با مهربانی است.

این مقام مسئول با بیان اين که جامعه به امنیت نیاز دارد و در این راستا نیروی انتظامی به صورت شبانه‌ روزی برای آسایش و آرامش خاطر مردم تلاش می‌کنند که قابل تقدیر و تحسین است، تصریح کرد: این پرسنل، بازوان توانمند و چشمان بیدار نظم و انتظام جامعه هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۳۶


ارسال