شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶
معاون سیاسی فرماندار ویژه چابهار خبر داد:
استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان برای تسریع در امر واکسیناسیون/ محدودیت برای افراد واکسن نزده در چابهار اعمال می شود
 
کوروش محمدی گفت: اعمال محدودیت برای افرادی که از زدن واکسن امتناع می کنند و برای تسریع در واکسیناسیون باید کلیه نهادها همکاری لازم را داشته باشند.
به گزارش عصرهامون، کوروش محمدی؛ معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با تأکید بر همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها به جهت تسریع و شتاب در پوشش واکسیناسیون بیان کرد: با توجه به حساسیت این امر اعمال محدودیت برای کارکنانی که همچنان واکسن کرونا را تزریق نکردند باید از سوی دستگاه هی اجرایی و اداری اعمال شود.

وی افزود: آگاهی بخشی به مردم از طریق تریبون های نماز جمعه و استفاده از ظرفیت علما، روحانیون و همچنین افراد شاخص در شهرستان می‌تواند مردم را نسبت به این امر مهم و حیاتی ترغیب کند.

وی اذعان کرد: طبق آمار واکسیناسیون باعث کاهش بیماری در طی چند مدت اخیر شده و اگر توجه عمومی افزایش یابد قطعا در ماه های آینده شاهد یک مقابله عظیم با این بیماری برای حفظ سلامتی خواهیم بود.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار گفت: کلیه ادارات، نهادها باید با شبکه بهداشت چابهار برای تسریع در واکسیناسیون نهایت همکاری لازم را داشته باشند تا هرچه سریعتر بتوانیم با ریشه کنی آن گام موثری در حفظ سلامتی مردم برداریم.

وی خاطر نشان کرد: استقرار پایگاه‌ در ادارات و واکسیناسیون کامل کارکنان و خانواده‌های آن‌ها بدون معطلی با همکاری افراد انجام شود.

محمدی گفت: برگزاری کلاس‌های درس حضوری فقط برای دانش آموزان واکسینه شده و اعمال محدودیت در ارائه خدمات به افراد واکسن نزده در دستور کار همه نهادها و ارگان ها قرار بگیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۳۸


ارسال