پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ,20 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹
پروژه برقرسانی به روستای فاقد برق چاهوک ایرانشهر بهره برداری شد
 
پروژه برقرسانی به روستای فاقد برق چاهوک شهرستان ایرانشهر بهره برداری شد.
به گزارش عصرهامون؛ پروژه برقرسانی به روستای فاقد برق چاهوک شهرستان ایرانشهر امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مدیر امور توزیع برق، نماینده سپاه پاسداران، رئیس شورای بخش و معتمدین محلی این شهرستان بهره برداری شد.

وحید حدادی پور، مدیر امور توزیع برق شهرستان ایرانشهر در حاشیه این مراسم اظهار کرد: این پروژه طی یک اقدام جهادی و در فاصله زمانی کمتر از ۶ ماه انجام شد.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را حدود سه میلیارد و ۸۷۵ میلیون تومان دانست و ادامه داد: احداث ۱۱ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۳۵۰ متر شبکه فشار ضعیف و نصب یک دستگاه ترانس ۵۰ کاوا از جمله اقدامات انجام شده در این روستا است.

اهدای ۱۲ سری لوازم خانگی بین اهالی روستای چاهوک

مدیر امور توزیع برق شهرستان ایرانشهر اظهار کرد: همچنین در ادامه مراسم امروز ۱۲ سری لوازم خانگی شامل، یخچال ۱۳ فوت و پنکه زمینی به ۱۲ خانوار این روستا اهدا شد.

حدادی پور تصریح کرد: سیم کشی کامل منازل، هزینه انشعاب و نصب کنتور اهالی این روستا نیز به صورت رایگان انجام شد.

وی اظهار داشت: دانش آموزان روستای چاهوک شهرستان ایرانشهر نیز با دریافت ۲۵ بسته نوشت افزاری، سال جدید تحصیلی را با لوازم التحریر مناسب آغاز کردند.

وی بیان کرد: این هدایا از محل همکاری سپاه و بسیج با صنعت برق این استان و صرفه جویی صورت گرفته در حوزه برق تهیه و توزیع شد.

شایان ذکر است؛ تمامی روستاهای دارای مجوز استان از برق پایدار برخوردار هستند و باقیمانده روستاهای فاقد برق در صورت صدور مجوز خدمات دهی از سوی منابع طبیعی و شورای حفاظت از اراضی ملی به قید فوریت در برنامه برق رسانی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۴۱


ارسال