سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر؛
دشمن از وحدت و اتحاد مردم سیستان و بلوچستان سرافکنده است
 
سردار محمد ناظری گفت: دشمنان نظام اسلامی از وحدت و اتحاد مردم سیستان و بلوچستان سرافکنده هستند و این امر همیشه موجب نقش بر آب شدن توطئه های آنان می شود.
به گزارش عصرهامون سردار محمد ناظری، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در شرایطی که دشمنان کوردل با انجام عملیات انتحاری و شهادت سردار شوشتری قصد تفرقه افکنی داشتند اما آمیخته شدن خون این عزیزان با خون کودکان و مردم اهل سنت منطقه سیستان و بلوچستان بیش از پیش مایه اخوت و وحدت شیعه و سنی شد.

وی افزود: دفاع از میهن اسلامی که برخاسته از غیرت دینی آنان به شمار می رفت و نقشه های دشمن نقش بر آب شده بود و تمام توطئه های شوم استکبار در ایجاد تفرقه بین شیعه و اهل سنت در حال خنثی شدن بود، استکبار جهانی که به ضعف و زبونی گرفتار شده از سر خشم و نا امیدی و با توسل به عوامل مزدور خود دست به جنایتی شوم زد تا شاید مانع به ثمر نشستن اقدامات وحدت آفرین سردار شوشتری و همرزمانش در سیستان و بلوچستان شود.

وی تصریح کرد: اما شهید شوشتری در آخرین اقدام خود با نثار خونش وحدت و امنیت پایدار را برای منطقه سیستان وبلوچستان به ارمغان آورد.

وی اضافه کرد: شهادت سردار شوشتری، محمد زاده و ولی فتح مرادی در کنار کودکان و سران طوایف بلوچ و اهل سنت منطقه سیستان و بلوچستان بیانگر اوج وحدت و همدلی شیعه و اهل سنت بوده و ما باید این پیام وحدت را که شهدای وحدت با نثار خون خودشان ایجاد کردند قدر بشناسیم و به گوش جهانیان برسانیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همچنین نقش تاثیر گذار سردار شهید لکزایی به عنوان تئوریسین بسیج در کشور و یکی از عوامل موفقیت آمیز بسیج بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۸۱


ارسال