دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶
فرمانده انتظامی زاهدان:
دستگیری سارقان مسلح تلفن همراه که با خودرو زورگیری می کردند
 
محمود سعادتی گفت: سارقان مسلح تلفن همراه در زاهدان که با خودرو زورگیری می کردند، در دام پلیس افتادند و تعدادی موبایل نیز کشف شد.
به گزارش عصرهامون؛ طی روزهای اخیر کلیپی از لحظه سرقت گوشی موبایل یک شهروند توسط سارقانی که با خودروی پژو ۴۰۵ زور گیری می کردند، به این پایگاه خبری ارسال و منتشر شد.

این سرقت توسط افراد مسلح با زخمی کردن این شهروند در خیابان تختی زاهدان صورت گرفت که با پیگیری های صورت گرفته این افراد دستگیر شدند.

محمود سعادتی، فرمانده انتظامی زاهدان در این باره بیان کرد: در پی وقوع سرقت‌های تلفن همراه در زاهدان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان، به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی این شهرستان با انجام کار اطلاعاتی، بررسی اظهارات مالباختگان و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس توانستند ۲ سارق حرفه ای و مسلح را که در زمینه سرقت موبایل با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ فعالیت مجرمانه داشتند، شناسایی کنند.

سعادتی اظهار کرد: پلیس زاهدان پس از کنترل نامحسوس و تحقیقات میدانی، این سارقان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت نامحسوس و هماهنگی با مقام قضائی، آنها را در یک عملیات ضربتی دستگیر و خودروی مذکور را که پلاکش نیز جعلی بود توقیف کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان، تعداد ۹ دستگاه تلفن همراه، یک قبضه سلاح وینچستر و تعدادی فشنگ مربوط کشف شد. سارقان در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ناچار به چندین فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.

 سعادتی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، افزود: تحقیقات پلیس برای کشف سایر جرائم احتمالی و شناسایی سایر همدستان و مالباختگان ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۸۵


ارسال