دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان:
جمع آوری ماینرهای غیرمجاز از اتلاف ۸ میلیون کیلووات ساعت انرژی برق جلوگیری کرد
 
خلیل عوض زاده گفت: با جمع آوری ماینر های غیر مجاز در سیستان و بلوچستان از اتلاف هشت میلیون کیلو وات ساعت انرژی برق جلوگیری شد.
خلیل عوض زاده، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به خبرنگار عصرهامون بیان کرد: پرسنل این شرکت با کشف و جمع آوری ماینرهای غیر مجاز در این استان توانستند از اتلاف هشت میلیون و ۲۳۸ هزار کیلو وات ساعت برق جلوگیری کنند که این میزان معادل مصرف برق هزار و ۶۰۰ خانوار استان طی یک سال است.

وی اظهار کرد: ۷۱۳ دستگاه ماینر غیر مجاز تاکنون در استان کشف شده است که هشت میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برآورد مصرف برابر مقررات ابلاغی در خصوص رمز ارزها برای این تعداد دستگاه اعمال شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه متخلفان از تعرفه های ارزان برق موجود در استان سوءاستفاده می کنند افزود: این استان دارای چهار الگوی مصرف برق است که بسیاری از شهرهای این منطقه از پایین ترین تعرفه مصرفی برق کشور برخوردار هستند.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های‌ ماینر، علاوه‌ بر مصرف بالای برق، باعث فشار مضاعف بر شبکه توزیع، ایجاد نوسان در شبکه و در نهایت خسارت به لوازم برقی مشترکان می‌شود.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۹۲


ارسال