سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۳
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر؛
طرح ایران یاران جوان اجرایی شد/ ارائه خدمات بشر دوستانه توسط امدادگران و داوطلبان
 
محمدرضا کرد از اجرای طرح جهادی ایران یاران جوان توسط اعضای کانون های جوانان و دانشجویی جمعیت هلال احمر با همکاری مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون محمد رضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی، تحقق اصول و اهداف والای این سازمان از ترویج فرهنگ نوع دوستی، تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها اعضای پرتلاش جوانان شعبه در قالب طرح ایران یاران جوان با شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری کردند.

وی افزود: در این طرح که با همکاری شبکه بهداشت و درمان صورت گرفت، اعضای جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در مرکز واکسیناسیون شهرستان ایرانشهر اقدام به پذیرش و ثبت اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا در سامانه مشارکت و توصیه های لازم را به مراجعه کنندگان در خصوص علائم احتمالی بعد از تزریق واکسن کرونا ارائه کردند.

کرد تصریح کرد: با اجرای این طرح شاهد بالا رفتن سرعت واکسیناسیون و در نهایت شاهد کاهش مرگ و میر ناشی از کرونا خواهیم بود. 

وی اضافه کرد: پیشگیری از شیوع کرونا، کاهش مرگ و میر و در نهایت کمک به کنترل بیماری و قطع زنجیره انتقال از اهداف اجرای این طرح در شهرستان ایرانشهر است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اعضا جوانان، داوطلب و امدادگران جمعیت هلال‌احمر بزرگترین سرمایه این سازمان مردم نهاد هستند که در مواقع حساس به عنوان بازوان توانمند وارد صحنه شده و در ارائه خدمات بشردوستانه و داوطلبانه یاری‌گر هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۹۶


ارسال