اهالی ورزش علیه شبکه معاند؛

امینی: حاشیه‌پردازی رسانه‌ها برای آسیب زدن به ستاره‌های ورزش ماست

27 مهر 1400 ساعت 11:13

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: حاشیه‌پردازی‌های رسانه های معاند برای آسیب زدن به ورزشکاران ایرانی بوده که محقق هم نشده است.


به گزارش عصرهامون به نقل از​ راه دانا؛ شبکه معاند «ایران اینترنشنال» در ادامه رفتارهای کینه‌توزانه خود، این بار حوزه ورزش را هدف قرار داده و با سیاه‌نمایی و فضاسازی علیه ورزش و مسئولین ورزش کشور، پروژه تعلیق ورزش ایران را با تمام قدرت دنبال می ‌کند. گزارش‌های جهت‌دار، اخبار غیرواقعی و ارائه اطلاعات غلط از اتفاقات ایران در همین راستا انجام شده که جامعه ورزش با تیزهوشی در قبال این شبکه معاند موضع‌گیری داشته، اهداف اینترنشنال را آشکار کرده و علیه آن افشاگری می‌کنند.

احسان امینی، مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان درباره موضوع فوق‌الذکر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا با اشاره به حواشی اخیر پدید آمده از سوی رسانه‌های سعودی و معاند گفت: از اول قرار کادرفنی و اعضای فدراسیون بر این بود که با رسانه‌ای جز رسانه‌های رسمی کشور مصاحبه نداشته باشیم. به دنبال دوری از تنش، حاشیه و هرگونه اختلاف بودیم که فکر می‌کنم موفق هم شدیم.
 
وی اضافه کرد: این حاشیه‌پردازی‌ها برای آسیب زدن به ورزشکاران ایرانی بوده که محقق هم نشده. فشارها باعث می‌شود که یک تیم زنجیروار آسیب ببیند اما خداراشکر این اتفاق برای ما رخ نداد.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 142807

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/142807/امینی-حاشیه-پردازی-رسانه-ها-آسیب-زدن-ستاره-های-ورزش-ماست

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/