شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
دستگیری ۲ قاچاقچی مسلح مواد مخدر به عمق کشور/ محموله ۱۰ میلیاردی دارو در جنوب شرق کشف شد
 
سردار احمد طاهری از دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر به عمق کشور در سیستان و بلوچستان و کشف بیش از یک میلیون قلم انواع داروی قاچاق کمیاب دپو شده در یک انبار غیر مجاز در زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان در پلیس امنیت اقتصادی،   یک میلیون و ۸ هزار و ۹۳۳ قلم  انواع داروهای کمیاب و قاچاق  در بازرسی از یک انبار غیر مجاز در شهر زاهدان کشف شد.

وی با بیان این که ارزش محموله کشف شده برابر نظریه کارشناسان ۱۰میلیارد ریال است، اضافه کرد: در این رابطه یک فرد متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر

طاهری در ادامه از درگیری تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر خبر داد و اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر و خاش با هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر را از این شهرستان هابه مرکز کشور داشتند، شناسایی کردند.

به گفته وی،  طی این عملیات ۲ سوداگر مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیف شده، محل دپو و مخفیگاه آنان، یک تن و ۱۱۸کیلو و ۸۸۵ گرم انواع مواد افیونی شامل، ۹۶۴ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک، ۱۲۹ کیلو و ۶۳۵ گرم حشیش، ۲۴ کیلو و ۸۰۰ شیشه کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۳۱


ارسال