سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۶
کاری جز حمایت از تیم‌ها نداریم؛
سجادی: مجوزهای واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی اخذ شد/ اراده خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس وجود دارد
 
وزیر ورزش و جوانان گفت: به زودیِ زود خبرهای خوبی را به هواداران دو باشگاه محبوب و پرطرفدار کشور درباره بحث واگذاری دو تیم خواهیم داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی اظهار داشت: اگر اراده‌ای باشد، شرایط و مقدمات کار فراهم است که پرسپولیس و استقلال را در عرض دو تا سه ماه شروع به آغاز کار واگذاری‌شان کنیم. الان سربسته به شما می‌گویم دستورات و مجوزهای کار را گرفتم و اراده‌اش هم وجود دارد و به زودیِ زود خبرهای خوبی را به هواداران دو باشگاه محبوب و پرطرفدار کشور درباره بحث واگذاری دو تیم خواهیم داد.
سجادی در ادامه عنوان داشت:  چون ما در مجموعه وزارت ورزش قرار بر این است تا اقدامی اجرایی نشده، اطلاع‌رسانی نشود؛ از معاونین خواسته‌ام تا اقدام عملی و اجرایی صورت نگرفته اطلاع‌رسانی صورت نگیرد. همیشه از من سوال می‌شود طرفدار کدام تیم، قرمز یا آبی هستی من طرفدار همه باشگاه‌ها هستم و برای این دو تیم پر طرفدار کشور هم احترام قائل هستم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: در رأس امور ورزشی تیم‌های ملی ما هستند و در حوزه باشگاه‌ها ما بایستی بی‌طرف باشیم. به طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس و البته سایر تیم‌های کشور که می‌خواهند تحت حمایت دستگاه ورزش باشند، اعلام می‌کنم حمایت از آن‌ها وظیفه ماست و کاری جز این حمایت از آن‌ها نداریم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۸۱


ارسال